Ваговий високоякісний чай

ВАГОВИЙ ВИСОКОЯКІСНИЙ ЧАЙ

<

 

Боп 1 – всесвітньо відомий чорний цейлонський чай. Має в міру терпкий смак, хороший тонізуючий ефект і стійкий аромат.

 

Чорний чай “Дика вишня”  – відбірний чорний чай з Цейлону з додаванням шматочків вишні і пелюсток волошки. Напій має приємний вишневий аромат.

 

Чай чорний “Суниця з вершками”  – неперевершене поєднання крупнолистового чорного чаю з Цейлону та Китаю з шматочками ягід і листям суниці.

 

Чай чорний Ерл Грей  – суміш спеціально відібраного Цейлонського та Ітдійського чаю, з екстрактом бергамоту, який насичує напій оксамитовим смаком та приємним ароматом спеції.

 

Чай чорний “Бергамот с корицей”  – купаж індійського та цейлонського чорного чаю високої якості, ароматизований бергамотом з шматочками кориці.

 

Чай чорний “Катерина Велика”  – ретельно відібраний чорний чай з Цейлону із додаванням листя гібіскуса,  шматочків полуниці і ожини. При заварюванні отримуємо насичений смак чорного чаю з легким ароматом лісових ягід

 

Суміш чорного та зеленого чаю “1001 ніч”  – особливе поєднання чорного чаю з Індії та Цейлону із зеленим чаєм сенча, прикрашене квітами троянди, жасмину, соняшника та сафлору, ароматизоване натуральними квітковими маслами.

 

Чай чорний “Саусеп”  – чорний ароматизований чай з екстрактом саусепа. Має ніжний аромат і солодкуватий присмак «сметанного яблука».

 

Чай зелений “Саусеп”  – чай для любителів дійсно ексклюзивних смаків з явно вираженим ароматом саусепа («сметанного яблука»). Чай зелений китайський байховий листовий, шматочки саусепа, пелюстки квітів сафлору і волошки, натуральний ароматизатор “Саусеп”.

 

Чай зелений GP 1 (класичний)  – унікальний китайський чай з великим вмістом чайних бруньок. Має неперевершений м’який смак, сильний тонізуючий ефект і свіжий аромат.

 

Зелений чай “Квітка жасмину” – зелений чай з жасмином напій, який вперше з’явився в Китаї під час правління династії Сун. Він відразу ж сподобався багатьом своїм незвичайним ароматом і приємним смаком. Час збору жасмину на Сході – період з кінця весни до середини осені. Зелений чай з жасмином є дуже популярним, особливо в східних країнах, так як і той і інший компонент володіють масою корисних властивостей.

 

Чай зелений “Лісова ягода”  – суміш китайської сенчі і «пороху» зі шматочками ожини та малини. Напій має унікальний смак і арома

 

Чай зелений “Суниця з вершками”  – зелений ароматизований чай на основі «Храму Неба» з великим вмістом ягід і листя суниці.

 

Трав’яна суміш “Швейцарський чай” – вишукана трав’яна суміш з листя вербени і соняшнику з додаванням м’яти, мальви і імбиру. Невелика кількість яблук, моркви і цедри апельсина «округлює» напій цитрусовим ароматом.

 

Трав’яна суміш “Фітнес” – трав’яна суміш з пелюстків троянди, манго, цедри апельсину та лимона, шматочками полуниці, яблука, календула та родзинок.

 

Трав’яна суміш “Поліський луг”  – чай з лугових трав. Трав´яна суміш з меліси, лимонника, шипшини, ромашки, квітки волошки та м’яти. Відбірна колекція. Без жодних консервантів, барвників, без ГМО. Джерело природної краси та сили. Має неперевершений аромат літніх лугових трав та м’який смак.

 

Фруктовий чай “Гавайський коктейль”  – Фруктова суміш включає листя гібіскусу, шматочки шипшини, ананасу, папаї, малини, цедру апельсина і родзинки. Має багатий сонячний смак і аромат.