Кава зернова 1кг

КАВА ЗЕРНОВА 1КГ

Dolci Arabica – суміш складається з 8 ретельно відібраних зерен найвищої якості (арабіки) з Центральної і Південної Америки, Африканського Рогу і Індії. Має квітковий аромат жасміну та ноти пелюстків троянди. Приємний смак, має сильні солодкі акценти, ледь помітна кислинка.

100% Арабіка

 

Bio Organic di Caffe Carraro  – кава вирощена в незабруднених районах, без застосування синтетичних хімікатів (добрив, гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, пестицидів) або генетично модифікованих організмів (ГМО).

Кава Bio Organic di Caffe Carraro втілює в собі цінності здорового харчування, повагу до природи і підтримку невеликих місцевих виробників.

100% Арабіка

Globo Arabica – елітна суміш ретельно відібраних зерен, делікатне обсмаження з витонченим смаком нагадує ніжний смак з вишуканим ароматом. Зерна цього кавового букета відібрані з найм’якших і найніжніших сортів Арабіки з Центральної Америки, Бразилії та Індії.

100% Арабіка

Tazza D’oro – є підсумком досліджень і досвіду Carraro в трьох поколіннях, складається з восьми видів ретельно відібраних зерен Арабіки і Робусти. Відрізняється стійкою вершковою пінкою, фруктовим ароматом і повним бархатистим смаком.

90 % Арабіки 10% Робусти

Crema Espresso – делікатне обжарювання з витонченим смаком надає густий ніжний смак з вишуканим ароматом. Зерна цього кавового букета відібрані з м’яких і ніжних сортів Арабіки з Центральної Америки, Бразилії і Робусти з Індії. Еспрессо з витонченим смаком для любителів м’якого еспрессо та капучіно.

8 0 % Арабіки 20% Робусти

Super Bar – класичний аромат з шоколадним присмаком середнього обжарювання, з семи видів делікатно відібраних зерен з Африки, Азії, Бразилії, добре підходить до класичного еспрессо, капуччино, латте.

7 0 % Арабіки 30% Робусти

Globo Oro – спеціальне обжарювання надає приємного бархатистого смаку і сильний насичений аромат. Це чудова Італійська кава з густою стійкою пінкою і м’яко вираженою кислинкою. Основу суміші складає Арабіка з Центральної Америки і Ефіопії. Незабутній смак і незабутні враження подарує Вам саме ця кава.

7 0 % Арабіки 30% Робусти

Globo Marrone – суміш з неповторно міцним кремовим смаком, стійкою пінкою і легкою гіркуватістю. Темне обсмажування надає інтенсивний аромат, для справжніх шанувальників міцної кави.

4 0 % Арабіки 60% Робусти

Surameris – це прекрасне поєднання ретельно підібраних сортів арабіки та робусти темного обсмаження. Зерна кави оброблені мокрим способом, що забезпечує їх високу якість. У процесі приготування виходить легка кава з ніжним смаком і ароматом, а також ненав’язливим цитрусовим присмаком.

3 0 % Арабіки 70% Робусти